
Колонка мобільна бездротова Bluetooth JBL Charge 2+ водонепроникна
- В наличии
- Код: 121-к
958 ₴
Колонка мобільна бездротова Bluetooth JBL Charge 2+ водонепроникна
Якісна колонка JBL Charge 2+ є неймовірно стильною, з яскравим зовнішнім виглядом і цікавим дизайном акустичною системою для безлічі сучасних девайсів, що підтримують технологію Bluetooth, за допомогою якої і підтримується зв'язок між гаджетами і колонкою.
JBL Charge 2+ відрізняється від звичайної версії захистом від бризків, що дозволить брати з собою колонку на пляж або в дорогу, не боячись пошкодити електронні компоненти під час дощу або через необережне поводження. Вологозахист також дозволяє промити пристрій під проточною водою.
Характеристики:
Підтримка відтворення через Bluetooth і вхід 3.5 мм також USB
ємність акумулятора 6000 мА ч - до 12 годин у режимі
відтворення
Співвідношення сигнал/шум: > 80 dB
Діапазон Bluetooth: 2.402 GHz - 2.480 GHz
Час зарядки аккумулятора: 4 години, струм заряда 1.8A
функція спікерфона з шумо та ехопоглинання SoundClear
захист від бризок і вологи з можливістю ополіскування в
проточній воді
social mode для підключення до трьох пристроїв одночасно
bassRadiator для кращої якості передачі низьких частот
сукупна потужність 15 Вт
Колір колонки JBL червоний
Фізичні характеристики:
Розмір
Ширина 185 мм
Висота 80 мм
Глибина 79 мм
Вага: 590 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Красный |
| Минимальная частота | 75 Гц |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Производитель | JBL |
| Интерфейсы | micro USB, AUX-вход, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Суммарная мощность звука | 15 Вт |
| Материал корпуса | Резина |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глубина | 79 мм |
| Вес | 0.59 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Влагостойкая |
- Цена: 958 ₴










