Ручні відпарювачі для одягу
Праски, відпарювачі — це побутові і професійні засоби для розгладження пом'ятою одягу в максимально короткий термін. Якщо річ занадто зім'ята, то її слід обробити відпарювачем, а лише потім — праскою. Ці прилади не взаємозамінюють, а доповнюють один одного.
Якщо праска розгладжує речі в горизонтальному положенні, то парогенератор робить це у вертикальній позиції. Оскільки паровий прилад дуже компактний в розмірах, його зручно брати в якості дорожнього кошти для прасування одягу. На жаль, відпарювачі не призначені для видалення сильних плям, але розчинити засохлий бруд пароочищувачі зможуть легко і швидко, що сприятиме більш якісній пранні синтетичного або натурального вироби. У комплекті з паровими електричними щітками ви зможете почистити будь-яку річ, не користуючись пральною машиною.
При легкому ступені пом'ятості рекомендується користуватися вертикальним ручним паровим пристроєм замість звичайної праски, щоб надати речі більш доглянутий вигляд. Ціни на такі прилади абсолютно доступні для всіх, хто бажає купити хороші засоби для збереження свіжості свого одягу під час подорожей або перебування в обмежених умовах побутового комфорту.
Вертикальні відпарювачі не можуть працювати без води, яка є запорукою пароутворення. В комплект такого пристрою входять всі елементи, необхідні для організації простого та дієвого механізму розгладження тканини. Кращі моделі прасок та парогенераторів отримали позитивні відгуки на сайті Topshara, з якими ви можете ознайомитися перед покупкою цих агрегатів. Високий рейтинг отримала продукція брендів "Philips". До речі, ціни на товари марки " Філіпс вважаються оптимальними, якщо враховувати функціональність і довговічність їх техніки.
Коли відпарювач корисніше праски? Наприклад, якщо вам потрібно погладити тонку матерію, яку ви побоюєтеся спалити неписьменною налаштуванням температури в прасці. Паровим приладом неможливо завдати шкоди ні штучним, ні натуральним волокнам. Максимальна температура пари — 100 градусів Цельсія, тому підпалини на одязі виключені.
При виборі класичного праски звертайте увагу на наявність в ньому функції розбризкувача і програм для різних типів тканин, достатню довжину шнура і якісне керамічне покриття робочої поверхні (підошви).