Праска серії DT характеризуються високою надійністю й довговічністю, оскільки в них використовується високоякісна та надійна електронна начинка, а корпус виготовлений із якісної товстої пластмаси та Soft Touch компонентів.
Виробник: Domotec
Модель: DT-1136
Потужність: 2400Вт
Довжина підошви: 23 см.
Підошва: кераміка
Форма підошви: не стандартна
З'єднання кабелю: рухоме
Спрей: є
Відпарювання: горизонтальне та вертикальне
Паровий удар: є
Контроль об'єму пари: є
Self Clean: є
Резервуар: 300 мл.
У комплекті: мірний стаканчик та інструкція
Колір: коричневий
оплатити товар Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:
1. 100% оплата на карту приватбанка
2. Накладений платіж (тільки Нова пошта), всі додаткові витрати пов'язані з накладеною платежетою несе покупець.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Основні | |
| Виробник | Domotec |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 430 ₴





