м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 127-Б, блок “Г” 08306, Бориспіль, Україна
+380 (97) 652-00-01
Опис товару
Парова праска Domotec DT 1136 — вдала модель за дуже вигідною ціною
Опис:
Парова праска Domotec DT 1136 — надійна та довговічна, використовується якісна та надійна електронна начинка, а корпус виготовлений із якісної товстої пластмаси. Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна в очищенні. Завдяки продуманій конструкції підошви пар розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів, а отже, ви швидше закінчите прасування.
Характеристики:
Потужність: 2400 Вт;
Керамічна підошва;
Функція захисту від накипу;
Номінальна напруга 220 — 230 В
Номінальна частота 50 Гц;
Довжина підошви 23,5 см;
вага 1.100 кг
Комплектація
Праска;
Мірний стаканчик;
Паковання.
Колір: бірюзовий
Купити чайник із загартованого скла Domotec DT810 на 1.7 л. колір білий ви можете в інтернет — магазині «Topshara», в роздницю з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Полтава, Кременчуг, Криве Рог, Кропивницький, Одеса, Миколаяв, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Вінниця, Дніп, Запоріжжя, Житомир, Івано-Франковськ, Луцка, Рівно, Херсон, Чорниці, Хмельницький.
За посиланням нижче Ви можете подивитися інші моделі оригінальних прасок за вигідними цінами
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Основні | |
| Виробник | Domotec |
| Тип | Побутової |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Швидкість подачі пари | 50 г/хв |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 150 г/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





