Праска Domotec MS-2245 2600вт з регульованим потоком пари, керамічна підошва!
Праска Domotec MS-2245 2600 вт з регульованим потоком пари, керамічна підошва!
Праски серії MS характеризуються високою надійністю й довговічністю, оскільки в них використовується високоякісна та надійна електронна начинка, а корпус виготовлений із якісної товстої пластмаси та Soft Touch компонентів.
Праска це не замінна та дуже необхідна та річ у будинку, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи її, важливо вибрати зручний і який відповідає всім сучасним вимогам. Насамперед зверніть увагу на вагу та дизайн. Парова праска Domotec MS 2245 — надійний і потрібний помічник для кожної господині. Використовується якісна та надійна електроніка, корпус виготовлений із міцного зносостійкого пластику. Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні. Праска MS-2245 — має регулятор подавання пари. Завдяки продуманій конструкції підошви пар розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів.
Характеристики:
Виробник: Domotec
Модель: MS - 2245 кольору салатово-білий
Тип: праска з регульованим потоком пари
Потужність: 2600 вт.
Керамічна підошва
Режим сухого прасування
Механічне регулювання потужності подавання пари та температурного режиму
Режим розпилення води
Функція самоочищення
Світлова індикація роботи
Прозорий резервуар для води
Паровий удар 165 г
Постійне подавання пари 45 г
Обертання шнура 360 градусів
Довжина шнура 1.5 м
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: 220-240V 50/60Hz
Вага: 1,40 кг
Розмір: 32 x 13,5 x 16.5 см
Комплектація:
Праска
Інструкція
Мірний стакан
Коробка

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Виробник | Domotec |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкість подачі пари | 45 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 165 г/хв |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція самоочищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | салатово білий |
| Тип | Парова праска |
- Ціна: 360 ₴







