Соковичавниця Philips HR1832/02 колір чорний, товар, який був на вітрині в магазині, новий!
Соковичавниця Philips HR 1832/02 — елегантний кухонний прилад нового покоління в футуристичному стилі. Він має потужність на 500 Вт і один режим роботи, водночас легко переробляє велику кількість фруктів і овочів у корисні напої. У пристрої передбачений резервуар для готового соку. Його об'єм дає змогу вміщати до 500 мл напою, максимальний об'єм ємності для відходів становить 1000 мл. Завдяки функції прямого подавання сік через спеціальний носик можна наливати безпосередньо в склянку. Матеріал корпусу міцний і має 2 покриття — пластик і алюміній чорного та сріблястого кольорів. Пристрій має захист від випадкового увімкнення, тому його можна назвати безпечним. Є функція "крапля-стоп", що перешкоджає стіканню залишків рідини на поверхню столу. Живлення приладу здійснюється від розетки. Мережевий кабель завдовжки 0.8 м ховається в спеціальній комірці. Philips HR 1832/02 — зручна та продуктивна техніка. Її розміри — 300х400х250 мм і вага — 1.8 кг.
Характеристики:
Тип відцентрова (центрифужна)
Потужність 400-500 Вт
Кількість швидкостей 1
Особливості система "капля-стоп"
Додаткові характеристики:
Діаметр завантажувального отвору: 55 мм
Максимальна висота ємності для соку: 12 см
Довжина шнура: 0,8 м
Технологія QuickClean
Нековзні ніжки
Фіксатори
Відділення для зберігання шнура
Всі знімні частини можна мити в посудомийній машині
Об'єм ємності для соку 0,5 л
Об'єм резервуара для макухи 1 л
Матеріал корпусу пластик
Колір чорний
Комплектація:
Соковичавниця HR1832/02
Глечик для соку
Картонна коробка
Інструкція
Реальні фото:


| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.5 л |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Форма центрифуги | Циліндрична |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 55 мм |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 950 ₴











