Якісний праска з парою Promotec DT-1136 2400вт. біло/блакитний
Простий у використанні та водночас потужний паровий прас від компанії Promotec. Поверхня підошви — керамічна Ceramic Coating, яка примітна гладким ковзанням і спеціальним розташуванням парових отворів. Подавання пари (максимально — 50 г/хв) автоматично підлаштовується під обраний температурний режим. Окремо доступний паровий удар 150 г/хв, призначення якого — вертикальне відпарювання одягу на вішалці та розгладження жорстких складок. До уваги заслуговують також протикраплинна система та потужність 2400 вт.
Характеристики:
Потужна парова праска
Потужність: 2400W
Мережа 220-240 В, 50-60 Гц
Підошва Ceramic Coating
Паровий удар: 150 г/хв
Постійне подавання пари: 50 г/хв
Об'єм резервуара для води: 300 мл
Вертикальне відпарювання: є
Захист від накипу: є
Система самоочищення: є
Система "крапля-стоп": є
Швидке та потужне розгладження складок
Розпилювач
Вільний поворот шнура на 360°
Зниження енергоспоживання на 18 %
Довжина шнура: 1,9 м
Розміри підошви: висота 230 мм, ширина 125 мм
Вага: 1,1 кг
Колір: білий/блакитний
Виробник: Малайзія
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Виробник | Promotec |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Швидкість подачі пари | 50 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 150 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підошви праски | Ceramic Coating |
| Колір корпусу | Білий блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 300 |
| Тип | Парова праска |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 430 ₴












